מאמרים וטיפים לעסקים

לקוחות פוטנציאליים לעסק שלך

הלקוחות הם הבסיס החיוני של כל עסק קטן. השאלה היא איך למצוא אותם. הנה 8 דרכים שיעזרו לכם למצוא לקוחות פוטנציאליים לעסק שלכם.

 

ייצרו ופרסמו תוכן או שתפו לינקים לתוכן של משתמשים אחרים באתר שלכם

 

1. שתפו מידע רלוונטי. ייצרו ופרסמו תוכן או שתפו לינקים לתוכן של משתמשים אחרים באתר שלכם, בלוג, במיילים או ברשתות חברתיות. השתמשו בחומרי המידע כדי למשוך לקוחות לאתר שלכם שבו הם ימצאו קריאה ספציפית לפעולה שהכנתם קודם לכן.

 

חברות רבות יכולות למצוא לקוחות פוטנציאליים ברשתות חברתיות

 

2. התחילו לחפש ברשתות חברתיות. חברות רבות יכולות למצוא לקוחות פוטנציאליים ברשתות חברתיות כגון פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם וכו' אם הן נעזרות במסעות שיווק ופרסום מכוונים. חפשו אנשים אשר מחפשים מוצרים או שירותים שאתם מציעים.

 

השתמשו בחלונות קופצים שמציעים להירשם באתר שלכם

 

3. השתמשו בחלונות קופצים שמציעים להירשם באתר שלכם. כן, חלונות כאלה יכולים לעצבן משתמשים, אך יחד עם זאת הם מגדילים את הסיכוי שמישהו יירשם וישאיר את כתובת הדוא"ל שלו, שבו תוכלו להשתמש בעתיד לשליחת הודעות.

 

הציעו ספרים אלקטרוניים

 

4. הציעו ספרים אלקטרוניים. הציעו למשתמשים שלכם להירשם באתר תמורת ספר אלקטרוני שיהיה מעניין להם.

 

הציעו ספרים אלקטרוניים

 

5. משכו לקוחות חדשים בעזרת הלקוחות הקיימים. צרו קשר עם הלקוחות הקיימים שלכם והציעו להם הנחות, כרטיסי מתנה או כל תגמול אחר תמורת הבאה של לפחות לקוח אחד חדש.

 

קחו חלק באירועים שונים מתחום שלכם

 

6. קחו חלק באירועים שונים מתחום שלכם. האינטרנט זו כמובן הדרך הכמעט אידיאלית למציאת לקוחות, אבל לא צריך לשכוח על קשר עם אנשים בחיים האמיתיים. נסו לבקר באירועים שונים ובתערוכות הקשורות לתחום שלכם כדי למשוך לקוחות חדשים ולקדם את העסק שלכם.

 

ארגנו את האירוע בעצמכם

 

7. ארגנו את האירוע בעצמכם. הזמינו לקוחות קיימים ובקשו להביא יחד עמם עוד כמה אנשים. קדמו אירועים כאלה בעזרת רשתות חברתיות, מודעות בעיתונים וכו'.

 

 

8. קדמו עסק שלכם באינטרנט. השתמשו בפרסומות באינטרנט כדי למשוך את תשומת לבם של המשתמשים לעסק שלכם

 

כתוב תגובה
" אנחנו אתר פניקה רהיטים מבוססי נופקומרס nopCommerce. השירות שאנחנו מקבלים, יחד עם העיצוב, המהירות, השינויים שאנחנו מבקשים ונעשים במהירות וביעילות יוצאת דופן בשוק הישראלי, גורמים לנו להמליץ בכל פה על נופקומרס ועל שירותי האתר הזה. אין לו תחרות ! "

בנימין

מחסני רהיטים בפאניקה בע"מ, www.panika.co.il

לחץ לחיוג מהיר