אודות סי.טי.אי מדיה

אלכסנדר: "ההצלחה של הלקוחות שלנו היא ההצלחה שלנו"

בתחילת הפעילות שלנו, תחום העדיפות היה פיתוח אתרים והרחבות לאחת ממערכות ה- CMS המוכרות ביותר של מסחר אלקטרוני בעולם בימינו. עבדנו מאז 2011 והצענו רק שירותי פיתוח. ישנן מערכות רבות CMS באינטרנט, אתרים רבים פותחו, אך בשל העובדה כי אין מספיק מומחים לתחזוקת אתרים. אתרים רבים פשוט נסגרו, גם הרווחיים ביותר, בזבוז משאבי זמן וכסף.

בראש סי.טי.אי מדיה עומד אלכסנדר. הוא יזם מוכשר ומקצועי עם יותר מ-10 שנות ניסיון בתחום של תכנות בעולם אינטרנט, תשתיות אירוח, שיווק באינטרנט ופרסום דיגיטל. לאחר מכן, התרחב העסק וכעת ישנו צוות מקצועי קטן יעיל.

יותר ויותר לקוחות החלו לשאול אותנו על שירותי תחזוקת אתרים ותמיכה כללית. נתחנו את הבקשות שלהם והגענו למסקנה כי זה כיוון בטוח לעבוד איתו בהמשך הפעילות שלנו. לאחר שלמדנו את הצרכים של הלקוחות שלנו, הבנו שתחזוקת אתרים היא חלק בלתי נפרד מעסקי מאות לקוחותינו. צברנו קהל גדול של לקוחות מרוצים בעולם מסחר אלקטרוני.

כאשר האתר צריך להביא הכנסה - אנשים פונים אלינו. כל האתרים של לקוחותינו נמצאים בידיים טובות. תמיד קל לסמוך עלינו, למצוא בן אדם שיכול לענות לך על כל שאלה ולעזור בזמן הקריטי. אנו זמינים בטלפון, צ'ט אונליין או באימייל עד שעה 20:00 בימי עסקים. אנו לא עובדים עם מענה טלפוני. אתה פותח קריאת שירות ואנחנו חוזרים כמה שיותר מהר עם הפתרון. אנו יודעים שזה חשוב לעסק שלך.

כעסק קטן עם הוצאות מינימליות אנו יכולים להציע את השירותים שלנו במחיר תחרותי מאוד בהשוואה למתחרים ולתת לך שירות יותר טוב מהיר ואיכותי.

אם אתה רוצה להרוויח, כדאי לסמוך על אנשי מקצוע שלנו

 

הצוות שלנו

אלכסנדר
אלכסנדר ק.

אחראי על פיתוח, שירותי האירוח, ניטור אתרי, זיהוי בעיות פוטנציאליות של אתרי הלקוחות, שיווק באינטרנט וSEO, ניתוח נתונים, בדיקת יוזביליטי, שיפור יחס המרה

סרגיי
סרגיי י.

יועץ, בניית משפך שיווקי לפרסום, מדידת החזר על השקעה בפרסום

איווי

מעצב גרפי, תמיכה גרפית, יצירת תבניות, לוגו, באנרים, עיבוד גרפיקה

" אנחנו אתר פניקה רהיטים מבוססי נופקומרס nopCommerce. השירות שאנחנו מקבלים, יחד עם העיצוב, המהירות, השינויים שאנחנו מבקשים ונעשים במהירות וביעילות יוצאת דופן בשוק הישראלי, גורמים לנו להמליץ בכל פה על נופקומרס ועל שירותי האתר הזה. אין לו תחרות ! "

בנימין

מחסני רהיטים בפאניקה בע"מ, www.panika.co.il

לחץ לחיוג מהיר WhatsApp